OTOČAC – U Laubi je u Zagrebu u petak navečer upriličen Cesarica gala party, na kojemu su se okupili hrvatski glazbenici, pjevači, a bilo je i poznatih imena iz kulture, športa i javnog života. Apsolutni pobjednik večeri bio je Marko Perković Thompson.
Thompson je osvojio četiri nagrade, to: Cesaricu za Hit godine s pjesmom Ravnoteža, Cesaricu Koncertni Bestseller za rekordan broj prodanih ulaznica u 2025. godini, Cesaricu Digitalni Bestseller za nevjerojatan doseg pjesama koje je objavio na albumu Hodočasnik te Cesaricu za Hit autora.
Nagrada za Hit godine za pjesmu koja je obilježila 2025. godinu uručena je i Nenadu Ninčeviću, koautoru pjesme i prošlogodišnjem dobitniku prve ikada nagrade Cesarica Legend.
M.K.
Foto: Cesarica