Rezultati utakmica 4. i 5. kola Veteranske malonogometne lige
5. KOLO SKUPINA "A"
MARAKANA - VETERANI OTOČAC 0:3
(Romić, Sušić, Glavinić)
PULS - HMNK GOSPIĆ 2:8
(Špoljarić, Jelinić - Ribičić 5, Starčević 3)
AS STUPNIK;ATRIJ - BIJELI 2:8
(Troha 2 - Kustić 3, Miletić 3, I.Brigadir, Peraić)
PAKLENI ANĐELI - slobodan
Utakmica 6. kola
HMNK GOSPIĆ - AS STUPNIK;ATRIJ 3:1
(Krstanović 2, Mikas - Butković)
4. KOLO SKUPINA "B"
VELEBIT GRAČAC - 9.GBR VUKOVI 6:1
(Klanac 2, Grčar 2, Klapan 2 - Kovačević)
PEKARNA TUŠAK - LIKA 95 KORENICA 5:0
( Bilaver 2, N.Smolčić, Bulić, Vidović ag)
PLAVI - HOTEL ANA 0:2
(I.Smolčić 2)
TABLICA SKUPINA "A"
1. BIJELI 5 5 0 0 27: 4 15
2. HMNK GOSPIĆ 5 5 0 0 23: 8 15
3. AS STUPNIK;ATRIJ 5 3 0 2 10:11 9
4. VETERANI OTOČAC 4 2 0 2 10: 8 6
5. PULS 4 1 0 3 12:12 3
6. PAKLENI ANĐELI 4 0 0 4 2:12 0
7. MARAKANA 5 0 0 5 2:31 0
TABLICA SKUPINA "B"
1. PEKARNA TUŠAK 4 3 1 0 21:2 10
2. VELEBIT GRAČAC 4 3 1 0 10:2 10
3. HOTEL ANA 4 3 0 1 7:2 9
4. LIKA 95 KORENICA 4 2 0 2 8:10 6
5. PLAVI 4 0 0 4 3:10 0
6. 9.GBR VUKOVI 4 0 0 4 4:27 0
MALONOGOMETNI TURNIR 2002/2003 GODIŠTE
PLAY OFF ( 1.- 4. MJESTO)
TORPEDO - ŠTRUMFOVI 1:1
(Borčić ag - Stipić)
MARAKANA - MIĆINI TIĆI 5:0
( Isaković 2, Ro.Biljan, Re.Biljan, Petrlić ag)
TABLICA
1. MARAKANA 2 2 0 0 6:0 6
2. ŠTRUMFOVI 2 0 2 0 1:1 2
3. TORPEDO 2 0 1 1 1:2 1
4. MIĆINI TIĆI 2 0 1 1 0:5 1
PLAY OUT ( 5. - 8. MJESTO)
KONI - RAZBIJAČI 1:0
(M.Kovačević)
VUKOVI RUX TEAM - slobodan
TABLICA
1. KONI 6
2. VUKOVI RUX TEAM 0
3. RAZBIJAČI 0
MALONOGOMETNI TURNIR 2004. GODIŠTE I MLAĐI
BIG BANG - VELEBIT GRAČAC 0:0
VELEBIT GRAČAC - VATRENI 5:0
TABLICA
1. VELEBIT GRAČAC 4 2 2 0 10:2 8
2. BIG BANG 4 1 1 2 3:6 4
3. VATRENI 4 1 1 2 1:6 4
NAJBOLJI STRIJELAC 2. VETERANSKE MALONOGOMETNE LIGE
TROFEJ IVAN RUKAVINA-GENERALIĆ
10 - Marijan KUSTIĆ (Bijeli)
6 - Eduard BUTKOVIĆ (AS Stupnik;Atrij), Marko TOMAC (HMNK Gospić), Zoran BILAVER (Pekarna Tušak),
5 - Matko RIBIČIĆ (HMNK Gospić)..
NAJBOLJI STRIJELAC MALONOGOMETNOG TURNIRA 2002/2003. godište
8 - Kris ISAKOVIĆ (Marakana)
6 - Petar BUTORAC (Torpedo), Renato BILJAN (Marakana)
5 - Karlo KOLAK (Torpedo)
4 - Dominik QUNI (Torpedo), Dario ŠOP (Mićini Tići), Marko KOVAČEVIĆ (Koni), Luka STIPIĆ (Štrumfovi)..
NAJBOLJI STRIJELAC MALONOGOMETNOG TURNIRA 2004. godište i mlađi
4 - Jakov GOLUBIĆ (Velebit Gračac)
2 - Lovro MARKANJEVIĆ, Milan KRALJ, Matej HAK (Velebit Gračac)
1 - Mihael ALIĆ, Dorian ALIĆ, Ivan STARČEVIĆ (Big Bang), Tomislav RUŽIĆ (Vatreni)
---------
Igor Šuper
Foto: Ilustracija