GOSPIĆ - Danas kreće 5. Zimska rukometna liga u Gospiću. Odrađeno je izvlačenje grupa, te od petka do nedjelje u Gradskoj športskoj dvorani u Gospiću očekuju uzbudljive utakmice.
Za sudjelovanje na 5. Zimskoj rukometnoj ligi prijavilo se ukupno 18 ekipa, 10 u kategoriji seniora i 8 u kategoriji mlađih uzrasta (2005. godište i mlađi).
Konkurencija će u kategoriji seniora biti veoma jaka. Uz već standardne domaće rukometaše, tu su i mlade nade i srednjoškolci, koje će već ove godine pokušati pomrsiti račune pretendentima za prva tri mjesta. Uz ekipe iz Gospića već tradicionalno dolazi ekipa puna prvoligaških igrača s riječkog područja, a prvi puta će se natjecati i rukometašice iz Opatije.
U kategoriji mlađih uzrasta je konkurencija svake godine sve izjednačenija, a za titulu pobjednika borit će se 8 ekipa.
Izvlačenje je odrađeno u četvrtak u Gradskoj športskoj dvorani u Gospiću, evo rasporeda utakmica za sva tri dana.
SENIORI
GRUPA A GRUPA B
1. OLUPINE 1. VESELI KANISTERI
2. MRK TRSAT 2. RK GOSPIĆ
3. X-ICE 3. CAFFE BAR AMADEUS
4. OMG TEAM 4. SVETE KRAVE
5. U LOŠOJ FORMI SAM 5. DOBAR DAN
MLAĐI UZRASTI – 2005.
GRUPA A GRUPA B
1. JURINI TERMINATORI 1. RK GOSPIĆ 2
2. RK GOSPIĆ 1 2. ALA BRALE
3. PACINA MAFIJA 3. PAHULJICE
4. VATRENI GOSPIĆ 4. SNJEGULJICA I 7 PATULJAKA
RASPORED UTAKMICA
PETAK, 3. 1. 2020.
13:00 – mlađi – grupa A – JURINI TERMINATORI – VATRENI GOSPIĆ
13:20 – mlađi – grupa B – RK GOSPIĆ 2 – SNJEGULJICA I 7 PATULJAKA
13:40 – mlađi – grupa A – RK GOSPIĆ 1 – PACINA MAFIJA
14:00 – mlađi – grupa B – ALA BRALE - PAHULJICE
14:20 – mlađi – grupa A – VATRENI GOSPIĆ – PACINA MAFIJA
14:40 – mlađi – grupa B – SNJEGULJICA I 7 PATULJAKA - PAHULJICE
15,00 – mlađi – grupa A – JURINI TERMINATORI – RK GOSPIĆ 1
15,20 – mlađi – grupa B – RK GOSPIĆ 2 – ALA BRALE
15,40 – mlađi – grupa A – RK GOSPIĆ 1 – VATRENI GOSPIĆ
16,00 – mlađi – grupa B – ALA BRALE – SNJEGULICA I 7 PATULJAKA
16,20 – mlađi – grupa A – PACINA MAFIJA – JURINI TERMINATORI
16,40 – mlađi – grupa B – PAHULJICE – RK GOSPIĆ 2
SUBOTA, 4. 1. 2020.
12:00 – seniori – grupa A – MRK TRSAT – U LOŠOJ FORMI SAM
12:30 – seniori – grupa B – VESELI KANISTERI – RK GOSPIĆ
13:00 – seniori – grupa A – X-ICE – OMG TEAM
13:30 – seniori – grupa B – CAFFE BAR AMADEUS – SVETE KRAVE
14:00 – seniori – grupa A – U LOŠOJ FORMI SAM – X-ICE
14:30 – seniori – grupa B – DOBAR DAN – CAFFE BAR AMADEUS
15:00 – seniori – grupa A – OLUPINE – OMG TEAM
15:30 – seniori – grupa B – RK GOSPIĆ – DOBAR DAN
16:00 – seniori – grupa A – OLUPINE – X-ICE
16:30 – seniori – grupa B – VESELI KANISTERI – SVETE KRAVE
17:00 – seniori – grupa A – OMG TEAM – MRK TRSAT
17:30 – seniori – grupa B – SVETE KRAVE – DOBAR DAN
18:00 – seniori – grupa A – OLUPINE – MRK TRSAT
18:30 – seniori – grupa B – CAFFE BAR AMADEUS – VESELI KANISTERI
19:00 – seniori – grupa A – MRK TRSAT – X-ICE
19:30 – seniori – grupa B – RK GOSPIĆ – CAFFE BAR AMADEUS
20:00 – seniori – grupa A – OMG TEAM – U LOŠOJ FORMI SAM
20:30 – seniori – grupa B – SVETE KRAVE – RK GOSPIĆ
21:00 – seniori – grupa A – U LOŠOJ FORMI SAM - OLUPINE
21:30 – seniori – grupa B – DOBAR DAN – VESELI KANISTERI
NEDJELJA, 5. 1. 2020.
10,00 – mlađi – I polufinale – A1 – B2
10,30 – mlađi – II polufinale – A2 – B1
11,00 – seniori – I polufinale – A1 – B2
11,45 – seniori – II polufinale – A2 – B1
12,30 – natjecanje u sedmercima za sve sudionike
13,00 – mlađi – za 3. mjesto – gubitnik I polufinale – gubitnik II polufinale
13,30 – seniori – za 3. mjesto – gubitnik I polufinale – gubitnik II polufinale
14,15 – mlađi – finale – pobjednik I polufinale – pobjednik II polufinale
14,45– seniori – finale – pobjednik I polufinale – pobjednik II polufinale
15,30 – dodjela nagrada
V.Antić