GOSPIĆ - Tjedan dana nakon gostujućeg poraza u Metkoviću raspored je donio utakmicu 2. kola 1. HRL jug u kojoj je seniorska ekipa Rukometnog kluba Gospić u subotu, 9. listopada, u Gradskoj športskoj dvorani u Gospiću ugostila ekipu Zadra 1954.
Dvije pripremne utakmice i dva poraza dobro su došla treneru Paveliću za pripremu ove veoma bitne utakmice u koju su rukometaši Gospića ušli s kompletnim sastavom.
Gospićani su u veoma dinamičnoj utakmici ostvarili uvjerljivu pobjedu od 35 : 29.
Bilo je lijepo nakon dugo vremena vidjeti natjecateljsku rukometnu utakmicu u Gospiću, a pogotovo ponovno na tribinama vidjeti gledatelje koji su i ovoga puta pokazali koliko su bitni za ovakav prvoligaški športski događaj i koliko igračima znači njihova podrška.
Utakmica 3. kola seniorima Rukometnog Kluba Gospić donosi gostovanje u Rijeci (MRK Kozala), dok za dva tjedna, ponovno u Gospiću, dočekuju RK Balić Metličić 07 na čelu s proslavljenim hrvatskim reprezentativcem Petrom Metličićem.
RK GOSPIĆ - RK ZADAR 1954 35:29 (16:14) - Jelić (9), Petrović (8), Markić (6), Dželalija (5), Sakić (4), Udiljak (2), Seferagić (1).
V.A.